п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Слуга народу» звинуватив людей, які «називають себе патріотами», у намірах зірвати «деескалацію» у Золотому

Новини , Російська агресія , Події

«Слуга народу» звинуватив людей, які «називають себе патріотами», у намірах зірвати «деескалацію» у Золотому

views130

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат від «Слуги народу» Микита Потураєв заявив про спроби зірвати деескалацію в районі Золотого. Про це він сказав сьогодні на засіданні Верховної Ради і звинуватив «людей, які називають себе патріотами» в провокуванні війни.

«Всім прекрасно відомо, якими великими зусиллями президента, українських військових і дипломатії нарешті отримали тишу і спокій в Станиці Луганській. Що ми спостерігаємо зараз? Спроби зірвати деескалацію в районі Золотого. Дивно, що такі спроби ми бачимо як з боку сепаратистів, терористів , російських найманців, так і з боку людей, які називають себе патріотами України», – заявив він.

«Я вимагаю припинити провокувати війну і нарешті почати працювати на те, щоб Україна перемогла, і не ціною щоденних жертв наших кращих бійців», – підсумував «Слуга народу».

Потураєв зробив таку заяву у відповідь на виступ нардепа від «Європейської солідарності» Софії Федини, яка розкритикувала початок розведення військ в Золотому.

«Я хочу подякувати вам усім, що ви гарно лягайте під ноги Путіну», – сказала Федина, коментуючи початок розведення військ в Золотому.

Раніше Петро Порошенко, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив, що нова влада боїться Путіна і в черговий раз підкреслив, що Україна повинна звернутися до Північноатлантичного альянсу.

«Прекрасно-прекрасно», – сказав президент України Володимир Зеленський, як тільки дізнався про початок розведення, заявив журналістам.

Нагадаємо. Сьогодні міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив про початок розведення військ в Золотому. ООС спочатку написав про обстріли, а потім про тижневий режим тиші й початок розведення сил та засобів у Золотому.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі