п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Слуга народу» Сивохо хоче посередника у війні Онуфрія?

Російська агресія , Суспільство

«Слуга народу» Сивохо хоче посередника у війні Онуфрія?

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо заявив, що Церква може виступити у якості «посередника» для врегулювання війни на Донбасі. І, напевно, він має на увазі Онуфрія, тому що зробив таку заяву під час телемарафону на «112 Україна», який влаштувала російська церква УПЦ МП?

У цьому телемарафоні «Різдво. Люди замість війни. Діти Донбасу» взяли участь крім радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, лідер групи «Брати Карамазови» Олег Карамазов і народний артист України Володимир Гришко.

Героями сюжетів стали діти, які проживають на лінії зіткнення на Донбасі і які приїхали «з благословення митрополита Онуфрія».

Так, згідно слів Сивохо, для відновлення миру в Україні крім посередника потрібно «мовчання з боку тих, хто розпалював війну».

«Церква, природно, як соціальний інститут, який присутній по всіх сторонах конфлікту, має свій голос і завжди була помічницею і відрізнялася благодійністю, миротворством. Церква може виступити посередником», – заявив він.

Щодо церкви, то така політика не лише у Сивохо і навряд чи мається не увазі ПЦУ. Так, 6 січня Україна святкувала першу річницю надання Томосу, але президент Зеленський не привітав українців.

Нагадаємо. Раніше Сивохо розповів про мрію щодо зникнення КПВВ та заявив про необхідність «виправляти помилки, прощати і просити прощення» у жителів окупованого Донбасу.