п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СІТ отримала підтвердження, що Росія перекидає війська на схід України

Андрій Кущенко


Російська агресія

СІТ отримала підтвердження, що Росія перекидає війська на схід України

views162

04.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

Журналісти-розслідувачі Conflict Intelligence Team отримали підтвердження того, що Росія перекидає війська з Київської області та резерви на Донбаський напрямок.

ДжерелоCIT.

Дослівно СІТ: "В останні дні представники української влади та західних розвідок, а також військові аналітики попереджають, що російські сили, які виводять із півночі України, можуть бути перекинуті на Донбас. Сьогодні ми отримали перше підтвердження цієї інформації".

Деталі: 2 квітня на відео в Білорусі було знято ешелон із десантною технікою (БМД-2). За даними CIT, на ешелоні можуть бути машини зі складу десантних частин або з'єднань, які брали участь у боях на території Київської області – 76-ї десантно-штурмової дивізії, 98-ї повітряно-десантної дивізії або 31-ї десантно-штурмової бригади.

Згідно з базою даних російської залізниці, ешелон іде на станцію Новий Оскол у Бєлгородській області – це неподалік від кордону з окупованою частиною Харківської області.

Також на розташовану неподалік станцію Валуйки йде ешелон з Т-72Б3, який вирушив з Єльні, де дислокований 59-й танковий полк 144-ї мотострілецької дивізії. За даними CIT, в останні тижні перед вторгненням там перебувала техніка 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу. Журналісти-розслідувачі припускають, що ці танки могли не брати участі у вторгненні через несправності, а тепер їх відремонтували.

Повідомляється, що техніка, яка прибула, швидше за все, пройде на південь через Куп'янськ і Ізюм, нещодавно захоплений російськими військами, у напрямку Слов'янська Донецької області.

"Перекидання як виведених, так і, можливо, раніше не задіяних машин означає, що російське командування налаштоване серйозно, і що найближчими днями битва за Донбас тільки розгорятиметься", – підсумували в СІТ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі