неділя, 18 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Штепа заявила, що свідок бив її адвоката

Олександр Слов'янець


Події

Штепа заявила, що свідок бив її адвоката

views289

08.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

 

Неля Штепа заявила про напад свідка на її адвоката Олександра  Шадріна і що він його нібито «бив». Інцидент  стався під час перерви у судовому засіданні десь у коридорі суду.

 

Джерело – пряма трансляція судового засідання.   

 

Ось що заявила Штепа судді Олені Глибко:

 

«Стуліков напав на Шадріна. Шадрін, взагалі його не чіпав. Шадрін, просто стояв та знімав, що вони разом. А той (Стуліков), вискочив та  почав його бити».

 

Тут же додав свій коментар ще один адвокат Штепи Дмитро Марченко:

 

«Вибив телефон, розбив йому».

 

 

Коли Штепа казала, «що вони разом», вона мала на увазі, що сьогодні на суді було два свідка сторони обвинувачення – Артур Стуліков та Фрідон Векуа. Інцедент стався після того, як Стуліков вже був допитаний у суді. Допит відбувався понад дві години. Суддя оголосила перерву після допиту першого свідка. Далі свідки сиділи поруч у коридорі і не спілкувалися по справі. Про це розповів по телефону Артур Стуліков. Він вважає, що це провокація.  

 

 

«Він мені в обличчя камеру тикав. Я йому: прибери камеру. Я раз рукою його, я другий раз. Він відкинув телефон на пол.  Він мені казав, що я тебе посаджу. Я вже давав пояснення до поліції, що Шадрін виконував замовлення Штепи, щоб мене посадити. Він провокував. Поліцейські один та другий (які знаходилися у суді) бачили весь цей цирк. І вони бачать, що це чиста провокація. Ти не виконуєш рішення суду, казав Шадрін. Якого суду? Не спілкуватися – відповідь Шадріна. А що є таке рішення суду?»

 

 

Ви просто з іншим свідком розмовляли?

 

 

«Ми сиділи разом на лавці. Я після допиту – хекаю, відпочиваю. Фридон готується до допиту. Обговорюємо, як будемо їхати до дому (у Словянськ). Взагалі, не про що. А він стоїть і каже: ви спілкуєтесь, спілкуєтесь, спілкуєтесь…Як папуга. Поліція взяла пояснення. Шадрін казав: треба арештувати, треба арештувати. Напад на адвоката, тілесні пошкодження. Поліція його питає: медична допомога потрібна? Відповідь: ні. А де його тілесні пошкодження? Кого я можу бити, мені 60 років?»                                     

 

 

 

 

У справі Нелі Штепи, яка обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність України та сприянні терористам,  почали слухати покази свідків. Першими на суді дали покази свідки зі сторони обвинувачення –  Артур Стуліков та Фрідон Векуа. Вони є мешканцями Слов’янська. Під час допиту обох відбувалися словесні перепалки між свідками, Штепою та адвокатами. Суддя неодноразово робила зауваження, як стороні захисту так і свідкам.   

 

Наразі у справі оголошено перерву. Наступне засідання призначено на 11 травня. Ця дата співпадає з датою проведення, так званого, «референдуму» у 2014 році.    

Коментарi (1)

Роман (1 тиждень тому)

Свідки цього епізоду стверджують, що адвокат Штепи почав вести себе неадекватно у будівлі суду, голосно лаючись та кидаючись телефоном. Напад на адвоката у будівлі суду неможливий взагалі.