понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Штепа на суді заявила, що хоче в якості свідків: Порошенка, Яценюка, Таруту, Наливайченка та Пашинського

Події

Штепа на суді заявила, що хоче в якості свідків: Порошенка, Яценюка, Таруту, Наливайченка та Пашинського

views86

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Орджонікідзевському районному суді Харкова нарешті почали по суті розглядати справу Нелі Штепи, яка обвинувачується по двох тяжких статтях кримінального кодексу: посяганні на територіальну цілісність України та створенні терористичної організації. До цього понад рік ексмеру Слов’янська обирався запобіжний захід.

Джерело: пряма трансляція судового засідання.           

Прокурор Олександр Чекін оголосив обвинувальний акт, де йшлося про те, що Штепа «добровільно сприяла діяльності терористичної організації, так званої «ДНР», робила публічні заклики щодо проведення референдуму, закликала до федералізації України. 

«Своїми умисними злочинними діями Штепа Неля Ігорівна взяла участь у діяльності терористичної організації та сприяла цій діяльності», – зазначив прокурор у своїй промові.   

Прокурор зачитував обвинувальний акт більш ніж півтори години. 

Штепа на суді заявила, що хоче в якості свідків: Порошенка, Яценюка, Таруту, Наливайченка та Пашинського

Після оголошення обвинувального акту Штепа не визнала себе винною та заявила про те, що їй «незрозуміло обвинувачення». 

У процесі свого виступу обвинувачена заявила: «Ми були переконані, що СБУ намагалося мене вбити».  Це нібито сталося після того, як обвинувачена вже була затримана співробітниками служби безпеки після звільнення міста. 

Сторона захисту у якості свідків викликає декілька високопосадовців, серед яких: Тарута, Наливайченко, Пашинський, Порошенко, Яценюк. Крім того, в якості свідків Штепа хоче викликати колишніх й нині діючих депутатів Слов’янської міської ради, міського голову Ляха, колишнього секретаря міської ради Кіма.                  

Крім того, в якості свідків Штепа хоче Порошенка та Яценюка. 

16 лютого, коли планується наступне засідання, буде відбуватися допит Штепи.    Треба нагадати,  що  20 січня суд обрав Штепі запобіжний захід  – нічний домашній арешт. На 28 січня було призначено судове засідання, де б мав розпочатися розгляд справи по суті. Неля Штепа на засідання не прибула, посилаючись на те, що в неї засідання депутатської комісії у Слов’янську.