понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Шольц пояснив, чому затягував рішення щодо надання Україні танків

Cіпратов Роман


Політика

Шольц пояснив, чому затягував рішення щодо надання Україні танків

views106

25.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Німеччина не хотіла діяти самостійно у питанні передачі танків Україні, тому Берлін чекав сигналів і створення коаліції разом з партнерами.

Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє ua.news.

Шольц після оголошення рішення надати Україні танки виступив у парламенті Німеччини.

«Було б дуже серйозною помилкою ухвалити одностороннє рішення, важливо працювати разом з іншими. Важливо витратити час, щоб досягти координації», – пояснив він.

При цьому канцлер запевнив, що його країна підтримуватиме Україну зброєю якнайдовше, але додав, що важливо уникнути ескалації.

«У нас війна в Європі, недалеко звідси. Одне має бути зрозумілим: ми робитимемо все необхідне і можливе для підтримки України, але водночас ми хочемо переконатися, що не буде ескалації війни між Росією та НАТО», – наголосив він.

Шольц заявив, що йому «довелося розірвати те, що Німеччина робила протягом десятиліть», натякаючи на те, що німецькі танки вперше боротимуться на полі бою в Європі з часів Другої світової війни. Він також заспокоїв громадян Німеччини, стурбованих можливою ескалацією.

«Будь ласка, довіртеся нам, довіртеся уряду, ми продовжимо роботу на міжнародному рівні. Ми зробили підтримку можливою без збільшення ризиків у неправильному напрямку», – сказав канцлер.

У виданні нагадали, що на даному етапі європейські союзники обговорюють спільну передачу Україні 80 основних бойових танків Leopard 2, щоб сформувати два батальйони по 40 машин.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі