четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ще раз про субсидії: Мінсоцполітики жаліється, що їх не так зрозуміли

Економіка , Новини , Суспільство

Ще раз про субсидії: Мінсоцполітики жаліється, що їх не так зрозуміли

views118

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Юлія Соколовська, міністр соціальної політики в новому уряді, дала вичерпне пояснення щодо скорочення витрат на субсидії. Вона заспокоїла суспільство: фінансування зменшується, тому що доходи українців зростають.

Цій темі міністр присвятила окремий допис на своїй сторінці у Фейсбуці.

Таке роз’яснення знадобилось, бо ЗМІ поширюють інформацію, що оскільки зменшуються витрати на субсидію, це означає скорочення кількості громадян, які її отримуватимуть. За словами Соколовської, це «неправильна інтерпретація фактів» і «не відповідає дійсності».

Суми у 47,6 млрд. грн. у держбюджеті на наступний рік вистачить на те, щоб задовольнити потреби тих категорій населення, які мають право на житлові субсидії – запевнила пані міністр.

Щоправда, ця сума дійсно менша, ніж вона була у бюджеті на поточний рік (трохи більше 55 млрд. грн.). Але це скорочення викликано не бажанням когось обділити, а зростанням доходів. Зокрема, збільшенням рівнів мінімальної зарплатні та прожиткового мінімуму, а також індексацією пенсій.

Соколовська додала, що наразі вже ведеться робота щодо посилення ефективності програми, що дуже важливо перед початком опалювального сезону.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі