субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ще одна акція у Києві в День Незалежності: вимагали відставки Богдана та зупинки капітуляції

Новини , Суспільство , Події

Ще одна акція у Києві в День Незалежності: вимагали відставки Богдана та зупинки капітуляції

views32

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Акцію “Ні капітуляції!” провели 24 серпня, у День Незалежності України, під офісом президента на Банковій.

Протест організував учасник АТО і волонтер Мирослав Гай. В ньому взяли участь військові, громадські активісти, добровольці, що вирушили на Банкову відразу після закінчення Маршу Ветеранів о 15 годині дня.

Протестувальники сформулювали до президента Зеленського низку вимог, які передали через представника Офісу.

Ще одна акція у Києві в День Незалежності: вимагали відставки Богдана та зупинки капітуляції

Зокрема, вони вимагають пояснень щодо заяв в українській пресі про заборону нашим військовим стріляти у відповідь, попри численні зриви перемир’я російськими окупантами та зростання чисельності загиблих і поранених українських воїнів.

Виступають за заборону на поїздки в Україну будь-яких представників російських ЗМІ та недопущення відкриття в країні філіалів російських ЗМІ, без огляду на походження капіталу фізичних та юридичних осіб засновників.

Ще одна акція у Києві в День Незалежності: вимагали відставки Богдана та зупинки капітуляції

Учасники акції вимагають від гаранта Конституції дотримуватись Закону про очищення влади і відправити у відставку Андрія Богдана. Також президент має висловити осуд заяві очільника Офісу глави держави про можливість надання офіційного статусу російській мові.

Важливим пунктом були вимоги не вносити небезпечні для суверенітету України зміни у Конституцію, зокрема: не змінювати закон про референдум, не допускати ініціатив про надання суверенітету будь-яким частинам України.

Озвучено ряд вимог безпосередньо щодо роботи самого президента Володимира Зеленського. Учасники акції вважають, що Зеленський повинен роз’яснити громадськості свій вираз про «іншу сторону», який він використав в контексті україно-російської війни. Протестуючі хочуть почути від глави держави чітку вимогу до Путіна вивести окупаційні війська з території України та припинити поставляти терористам дизельно-паливні матеріали, озброєння та гроші. Також вони вимагають відновлення роботи комітету Верховної Ради у справах ветеранів та осіб з інвалідністю не на словах, а на дії.

Молитва на акції "Ні – капітуляції" під стінами Офісу президента.

Опубліковано Олександром Івашковим Субота, 24 серпня 2019 р.

В контексті цього хочеться відмітити деякі зміни і в інформаційному полі. По-перше, з екранів телевізорів майже зникла війна. Натомість з’явились гучні та незрозумілі ситуації, що відволікають увагу від того, що відбувається на Сході України. Як останній приклад, партія або її представники щось «видають» в ефір, а через декілька днів це спростовують або однопартійці, або сам Президент (як з міністерством у справах ветеранів, відставка Богдана тощо).

Також, говорячи про ситуацію на фронті, дають далеко не повну інформацію про кількість обстрілів та географію, мабуть, щоб показати чи доказати комусь, що перемир’я діє. Тим часом, майже кожного дня на фронті є поранені та загиблі…

Коментарi (0)