субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Сенатор США запропонував ввести нові санкції проти Росії на випадок вторгнення в Україну

За кордоном , Суспільство , Події

Сенатор США запропонував ввести нові санкції проти Росії на випадок вторгнення в Україну

views205

21.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова Сенату із закордонних справ Боб Менендес вніс поправку, яка спричинить каскад санкцій проти вищих російських чиновників, газопроводу «Північний потік-2», великих фінансових установ, транзакцій з державним боргом тощо у разі вчинення росіянами вторгнення в Україну.

Про це повідомляє видання Axios.

Американські чиновники б’ють тривогу через масове нарощування Росією військових та військової техніки на східному кордоні України. Загроза санкцій має стати потужним стримуючим фактором проти президента Росії Володимира Путіна.

Пропозиція Менендеса була представлена ​​пізно ввечері у четвер як поправка до Закону про дозвіл на національну оборону ‒ законопроекту про витрати на оборону, за який Сенат голосуватиме після 25 листопада.

Це вимагатиме від президента Байдена ввести санкції та заборони на видачу віз високопоставленим російським військовим і розвідникам, які займаються плануванням або здійсненням вторгнення в Україну, а також санкціонує додаткову військову допомогу Києву.

Поправка також передбачає санкції проти російських банків, державних підприємств, а також критично важливих нафтогазових та мінеральних секторів, що завдасть серйозного удару по економіці Росії.

Поправка введе санкції до будь-якої компанії чи корпоративного службовця, що бере участь у плануванні або експлуатації газопроводу «Північний потік-2», який не планується, який дозволить Росії обійти Україну та постачати енергію безпосередньо до Європи через Німеччину.

Республіканці в Сенаті наполягають на голосуванні за власну поправку щодо санкцій проти проекту газопроводу зараз — до будь-якого потенційного російського вторгнення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі