п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Секретар РНБО відповів, чи розпочне кремль релігійну війну

Андрій Кущенко


Суспільство

Секретар РНБО відповів, чи розпочне кремль релігійну війну

views421

25.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України перевірила Києво-Печерську лавру, під час якої було виявлено деяких громадян, які надали паспорти та військові квитки СРСР. Також СБУ знайшла проросійську літературу та готівку у гривнях, доларах та рублях.

Про це 24 каналу розповів секретар РНБО України Олексій Данілов. На його думку, будь-яка установа релігійна чи ні, якщо вона буде втручатися у справи нашої держави, буде обов'язково ліквідована.

Данілов підкреслив, що питання релігії дуже складне. Вибір людей, до якої церкви ходити – їх особисте питання. Вони мають на це право згідно з нашою конституцією, наших законів.

Так сталося, що 1991 року Російська Федерація окупувала також церковну спільноту нашої країни, – розповів секретар РНБО.

За його словами, тоді мери деяких міст роздавали ділянки під будівництва церков саме Московського Патріархату.

"Це була велика помилка і сьогодні ми пожинаємо її наслідки", – зауважив посадовець.

Він наголосив, якщо під час перевірки буде виявлено, що дії тих чи інших осіб, чи установ будуть розходитися з нашим законодавством, реакція держави буде миттєва й обов'язкова. Це питання тільки часу і доведення відповідними органами, які займаються такими справами.

Ми не можемо ризикувати своєю країною заради когось, хто виконує завдання, які вони отримують з Кремля. Тим більш під час військової операції з Росією, – зауважив секретар РНБО.
 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі