понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Що відомо про трьох колаборантів з Лимана, яким оголошено підозри

Олександр Слов'янець


Події , Право

Що відомо про трьох колаборантів з Лимана, яким оголошено підозри

views1366

25.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Донецька обласна прокуратура повідомляє про підозри трьом колаборантам з Лимана. Вони займалися колабораційною діяльністю під час окупації міста та обіймали посади в окупаційній адміністрації.

Серед тих, кому оголошено підозру колишній гауляйтер Лимана Олександр Петрикин, якого окупанти привезли керувати містом з Єнакієвого. Серед місцевих не знайшлося нікого, щоб росіяни мали б довірити керівництво окупаційною адміністрацією.

Ще один колаборант, якому повідомлено про підозру  - Олександр Грибанов, який був заступником гауляйтера.  Разом з Петрикиним він займався просуванням ідей «руського миру».

Третя колаборантка, якій повідомлено про підозру – ймовірно, Світлана Шепель.  Вона була головним бухгалтером КП «Лиманський зеленбуд». При окупантах займалася питаннями діловодство та зверненнями громадян.

Колаборанти з Лимана разом із гауляйтером наразі перебувають в окупованому Єнакієвому,  де переховуються від українського правосуддя, вдають, що вони ще й досі місцева влада, та займаються імітацією бурхливої діяльності. 

Трьох діячів окупаційної адміністрації Лимана підозрюють за двома статтями ККУ, а саме за вчинення злочину організованою групою, а також у колабораційній діяльності. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі.   

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі