четвер, 01 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Що відомо про шляхи постачання для Ізюмського окупаційного угруповання  (карта)

Олександр Слов'янець


Російська агресія

Що відомо про шляхи постачання для Ізюмського окупаційного угруповання (карта)

views1041

07.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

На правому фланзі в угруповання росіян в районі Ізюму можуть виникнути певні проблеми, пов’язані з постачанням боєприпасів, харчів, зброї та підходу підкріплень. Наразі немає жодних заяв від офіційних осіб Генштабу ЗС України про ситуацію в районі Балаклії, але, судячи з істерики у російських пропагандистів-«воєнкорів, ситуація для російських військ там, м’яко кажучи, не дуже добра.

Але зараз не про ситуацію на цьому напрямку, а про логістичні шляхи, по яких йде постачання на Ізюмське угруповання.

Головний транспортний вузол, через який йде постачання з Росії, – Куп’янськ. Від цього міста на Ізюмський напрямок веде декілька шляхів. Одна дорога йде від Куп’янська на Шевченкове, потім на Волохів Яр. Далі через Веселе на Ізюм. Через Волохів Яр йшла дорога на Балаклею.

Інша дорога з Куп’янська йде спочатку по трасі Куп’янськ-Шевченкове, з поворотом ліворуч між селами Березівка та Борівське на другорядну дорогу. Потім – на Чорнобаївку (село з легендарною назвою є й на Харківщині). Далі на Веселе, де є поворот на дорогу Харків-Ізюм. Або рух може йти через Бугаївку у напрямку с. Підвисоке, а далі на дорогу Борова-Ізюм, недалеко від Гороховатки. Пряма дорога з Борової на Ізюм не може використовуватися через зруйнований міст через Оскільське водосховище. Окупанти втопили при спробі форсувати водойму дві свої вантажівки.

Через Підвисоке є ще дорога через поля на Ізюм через Бригадирівку.

Ще один варіант постачання на Ізюм в окупантів є по дуже довгому шляху через Борову у напрямку Пісок Радьківських, а потім через Рубці, Яцьківку на переправу, яку росіяни збудували поруч зі зруйнованим мостом через річку Оскіл. Далі через Капитолівку на Ізюм. Наразі невідомо, чи існує ця переправа, чи її вже знищили ЗСУ, як була знищена переправа через Сіверський Донець у районі Яремівка – Студенок.  

Нагадаємо, що відомо про стан мостів і переправ через Дніпро та Інгулець на Херсонському напрямку, а також про знищення мосту через Інгулець

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі