неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ще в одному з польських міст можна оформити українські документи – МВС

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Ще в одному з польських міст можна оформити українські документи – МВС

views153

02.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

Громадяни України відтепер можуть оформити паспортні документи у польському місті Вроцлаві. Тут працюватиме мобільний комплекс із символікою “Паспортний сервіс”

Про це повідомляє МВС.

“Державна міграційна служба України розширює роботу мережі відокремленого підрозділу ДП “Документ” у Польщі, тим самим полегшуючи життя українців за кордоном. Тож тепер кожен охочий зможе легко оформити паспортні документи у ще одному польському місті – до Варшави, Кракова та Гданська приєднався ще і Вроцлав”, - йдеться у повідомленні.

До відкриття стаціонарного центру ДП “Документ” у місті працюватиме мобільний комплекс - спеціально облаштований мікроавтобус із символікою “Паспортний сервіс”.

Тут українці можуть:

  • отримати закордонний паспорт та ID-картку або одночасно обидва документи;
  • обміняти водійське посвідчення;
  • оформити страхування.

Цей мобільний комплекс працює з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 за адресою Marino Shopping Center, Paprotna 7, 51-117 Wrocław. Оплата послуг здійснюється на місці - за допомогою онлайн-сервісу. Для цього необхідно мати при собі смартфон та реквізити банківської картки.

“Обслуговування громадян здійснюється як за попереднім записом, так і в порядку “живої” черги. Запис до електронної черги проходить безпосередньо на сайті Паспортного сервісу і є безоплатним, тому просимо не користуватися послугами шахраїв”, - зазначається у повідомленні.

У МВС запевнили, що усі факти несанкціонованого втручання в роботу електронних систем ДМС документуються та спрямовуються до компетентних правоохоронних органів України для вжиття відповідних заходів реагування.

Нагадаємо, 30 листопада у МВС заявили, що обміняти українське посвідчення водія відтепер можна в Кракові.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі