неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ще одна Українська книжкова поличка з’явилася у Латвії – посольство

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Ще одна Українська книжкова поличка з’явилася у Латвії – посольство

views95

23.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

У Латвії відкрили вже третю Українську книжкову поличку. Її відкрили у центральній бібліотеці міста Огре у рамках ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Про це повідомило Посольство України в Латвії. 

У відкритті взяли участь посол України Анатолій Куцевол, директор центральної бібліотеки Огре Jautrīte Mežjāne, працівники бібліотеки, а також представниця міської адміністрації.

В рамках ініціативи Першої леді України Олени Зеленської по реалізації проєкту щодо поширення української літератури за кордоном, Посольством України в Латвії було передано до бібліотеки Огре літературу українською, латиською та англійською мовами. Тут можна знайти книги про історію України, традиції, українську культуру та мистецтво, книги про російську збройну аресію проти України, а також книги про видатних українців, туристичний потенціал України, твори Кобзаря Т.Г.Шевченка, української поетеси Лесі Українки, та українські книги для дітей дошкільного віку українською мовою.

Книги про Україну вже доступні для читання в центральній бібліотеці Огре  як для українців, так і для іноземців.

Як зазначають у посольстві, це вже третя Українська книжкова поличка, що була відкрита в Латвії. Так, у 2022 році проєкт було реалізовано в Ризі – в Національній бібліотеці Латвії та Центральній бібліотеці Риги.

Нагадаємо, американська компанія видала дитячу книгу про історію України англійською мовою.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі