п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ затримала можливого автора плівок «Єрмака» (фото)

Події

СБУ затримала можливого автора плівок «Єрмака» (фото)

views56

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Затримання відбулося під час отримання грошової винагороди в сумі 100 000 доларів.

Співробітники Служби безпеки України затримали під час отримання неправомірної грошової винагороди Дмитра Штанька. Його вважають причетним до запису розмови з братом глави Офісу президента Денисом Єрмаком.

Про це з посиланням на джерела в СБУ повідомляє проросійське видання «Страна».

Вказується, що затримання відбулося сьогодні, 14 липня, а сума становила $100 тисяч. СБУ підтвердила затримання двох громадян у столичній кав’ярні під час отримання ними всієї суми неправомірної вигоди.

Зазначається, що силовики з головного управління «К» СБУ припинили протиправну діяльність організованої злочинної групи, яку підозрюють у скоєнні шахрайських дій за ч. 4 ст. 190 КК. І саме у рамках цієї спецоперації й було затримано Штанька.

Крім нього, був затриманий його спільник «після отримання грошової винагороди в сумі 100 000 доларів за сприяння у вирішенні питання з правоохоронними органами щодо повернення вилученого майна».

«Страна» нагадує, що Дмитро Штанько в минулому був підполковником поліції. У 2013 році його притягнули у рідному Харкові до кримінальної відповідальності в справі про шахрайство з платіжними картками.

«Але від кримінальної відповідальності було звільнено. А після він почав фігурувати в різних справах СБУ як «свідок» і «заявник», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо. Учасники скандалу з братом глави Офісу президента Сергій Шумський та Дмитро Штанько заявили, що посварилися з Денисом Єрмаком через те, що він не заплатив їм гроші, які брав за сприяння в призначенні на державні посади. Тоді самі учасники, Сергій Шумський та Дмитро Штанько, розповіли про це в інтерв’ю «Бабелю».