вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ заборонила концерти російського репера Моргенштерна в Україні

Наталя


Новини

СБУ заборонила концерти російського репера Моргенштерна в Україні

views504

14.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російському реперу Алішеру Валєєву (Моргенштерн) заборонено в'їзд та здійснення будь-якої концертної діяльності на території України, через внесення його до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Про це повідомив пресцентр СБУ, передає «Українська Правда».

За інформацією, у квітні 2021 року за поданням Служби безпеки України російський співак Алішер Валєєв, який виступає під псевдонімом Моргенштерн, був внесений у список осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. В рекомендаціях СБУ фігурують обидва прізвища репера: як Валєєв, так і Моргенштерн.

У відомстві зазначили, що така позиція ґрунтується на висновках лінгвістичної експертизи. Вона підтвердила, що в «творчості» російського артиста пропагується культ насильства й жорстокості, поширення та вживання наркотичних засобів і психотропних речовин. Це створює передумови для конфліктних ситуацій стосовно організаторів та учасників концерту за його участі.

«У вересні 2021 року СБУ додатково інформувала відповідні органи України про заплановані ним концерти на території України. Акцентовано на тому, що перебування особи в «списку Мінкульту» автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України. Таким чином, будь-які гастролі Моргенштерна на території України заборонені», йдеться у повідомленні.

Згідно з даними, у листопаді російський репер планував виступити на трьох концертах в Україні: у Києві, Харкові та Запоріжжі, проте через заборону, концерти будуть відмінені.

Коментарi (1)

Саня (1 місяць тому)

Давно пора гнати його за парєбрик