неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ заблокувала масштабну схему фінансування терористичних угруповань «ЛДНР»

Cіпратов Роман


Право

СБУ заблокувала масштабну схему фінансування терористичних угруповань «ЛДНР»

views766

07.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили схему фінансування незаконних збройних формувань з обігом в десятки мільйонів доларів.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

За інформацією спецслужби, декілька мешканців Кропивницького разом зі спільниками з числа учасників терористичних угруповань організували схему отримання грошей за допомогою псевдоброкерських послуг. Для цього вони створили спеціалізовані інтернет-платформи та облаштували у Кропивницькому підпільний колл-центр.

«Оператори телевонували громадянам і пропонували інвестувати гроші в акції відомих компаній під «гарантії» швидких надприбутків. Для участі в «біржових торгах» клієнти переводили кошти на рахунки, які організатори схеми оформили на підставних осіб. Після одержання «інвестицій» ділки виводили їх у тінь через заборонені в Україні російські платіжні системи або легалізовували, використовуючи приховані криптовалютні операції», ‒ йдеться у повідомленні.

Відзначається, що в ході обшуків правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, зразки програмного забезпечення, засоби зв'язку, а також інші предмети та матеріали, які підтверджують факт протиправної діяльності.

Розпочато кримінальне провадження за фактом участі у терористичній організації. Проводяться слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до правопорушення.