субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ заблокувала канал легалізації бойовиків у Донецькій області

Новини , Російська агресія , Право

СБУ заблокувала канал легалізації бойовиків у Донецькій області

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Контррозвідка СБУ виявила та заблокувала злочинну діяльність мешканки Донецької області, яка намагалася налагодити отримання українських документів бойовиками так званої «ДНР». Про вдалу операцію повідомляє пресцентр СБУ.

Через особисті зв’язки серед правоохоронців та співпрацівників контролюючих органів жінка планувала оформлювати паспорти бойовикам. Серед них не тільки громадяни України, а й росіяни. Зокрема, першим клієнтом став саме громадянин РФ, який декілька років перебував на окупованій території та брав участь у терористичній діяльності.

Організаторка схеми розраховувала на значну грошову винагороду та пропонувала її частку іншим задіяним особам. Правоохоронець, який «погодився» співпрацювати за цією схемою, мав отримати 1 млн російських рублів. Перша частина «гонорару» навіть була перерахована йому через поштову службу.

Організаторку та її клієнта арештували 19 листопада у Слов’янську. Зловмисників взято «на гарячому», під час отримання паспорта та передачі решти грошової винагороди. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, за результатами яких буде прийнято рішення про повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.