вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ викрила розкрадання бюджетних коштів під час ремонту кораблів

Економіка , Події

СБУ викрила розкрадання бюджетних коштів під час ремонту кораблів

views24

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України заблокувала незаконну діяльність групи осіб, які спільно з чиновниками заволоділи бюджетними коштами, які були виділені для капітального ремонту кораблів, що забезпечують безпеку судноплавства.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Співробітники СБУ встановили, що оборудка організована менеджментом однієї з одеських комерційних структур. Правопорушники діяли спільно з керівником однієї з філій ДУ «Держгідрографія».

Також було встановлено, що спільники внесли недостовірні дані у звіти щодо виконання договору про держзакупівлі. Було значно завищено вартість матеріалів та обсяги виконаних робіт із капітального ремонту суден навігаційно-гідрографічного флоту.

Після переведення бюджетних коштів з казначейського рахунку організатори вивели їх у тінь через мережу підконтрольних «транзитних» фірм.

Наразі трьом особам, у тому числі чиновнику «Держгідрографії», повідомлено про підозру у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

До суду скеровано клопотання стосовно обрання учасникам угруповання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Вживаються заходи щодо встановлення майна та активів підозрюваних, на які може бути накладено арешт для відшкодування завданих збитків.

Тривають слідчі дії.

Коментарi (0)