понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ викрила схему ввезення в Україну товарів під виглядом гуманітарної допомоги

Cіпратов Роман


Новини , Право

СБУ викрила схему ввезення в Україну товарів під виглядом гуманітарної допомоги

views275

17.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України викрила і блокувала масштабну схему ввезення в Україну дорогого брендового одягу під виглядом гуманітарної допомоги для учасників ООС та мешканців територій, які постраждали від російської агресії.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Як інформує спецслужба, за допомогою цієї схеми правопорушники ухилялися від сплати податків та митних платежів до Держбюджету на десятки мільйонів гривень щомісяця.

За даними слідства, організаторами незаконної діяльності є жителі Харківської та Рівненської областей. Для створення видимості гуманітарної діяльності ними було зареєстровано фіктивні благодійні організації в Україні та підприємства у Західній Європі.

«Зловмисники ввозили товари з-за кордону, через митні пости на західному кордоні України. Під час їх переміщення по території країни відкривали опломбовані митниками вантажівки. Ділки розвантажували нові речі, серед яких, зокрема, був брендовий одяг, лікарські засоби, а заповнювали фури непотребом, щоб вага відповідала супровідним документам. Потім організатори знову опломбовували транспорт підробленими митними пломбами», ‒ йдеться у повідомленні.

У результаті проведених обшуків правоохоронці вилучили понад 30 тонн товарів, не розмитнених у встановленому порядку, оригінали митних документів, печатки благодійних організацій, а також обладнання для виготовлення підроблених митних пломб.

Досудове розслідування протиправної діяльності триває.