понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ викрила «донських козаків», які воювали проти України

Cіпратов Роман


Російська агресія , Події , Право

СБУ викрила «донських козаків», які воювали проти України

views905

21.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України встановила особи 13 ватажків та активних учасників так званого «Луганського округу донських козаків», які воювали проти сил АТО.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

За даними спецслужби, раніше посібники російських окупантів входили до складу однойменної громадської організації, зареєстрованої до 2014 року. Згодом за матеріалами СБУ суд ухвалив рішення про її заборону та примусовий розпуск.

«Встановлено, що зловмисники брали активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції в районах Луганська та Дебальцевого. Крім того, вони супроводжували так звані «гуманітарні» вантажі з РФ для бойовиків, а також патрулювали населені пункти на тимчасово непідконтрольній українській владі території регіону», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зафіксовано факти залучення озброєних учасників ворожого угруповання до охорони незаконних блокпостів в ОРДЛО. Там вони, зокрема, зупиняли громадський транспорт та автомобілі місцевих мешканців та здійснювали протиправні обшуки.

Наразі ватажки козачого формування переховуються від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганщини, зазначає відомство.