неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ: повідомлення про фейкові мінування об’єктів надходять з РФ та ОРДЛО

Новини

СБУ: повідомлення про фейкові мінування об’єктів надходять з РФ та ОРДЛО

views38

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України у відповідь на запит інтернетвидання “Рубрика” проінформувала, що більша кількість неправдивих анонімних повідомлень про замінування об’єктів інфраструктури та органів державної влади надходить з мережевих ресурсів, розташованих на території Російської Федерації та тимчасово окупованих територіях Донбасу.

СБУ зазначила, що в період з 1 січня по 1 липня 2019 року було отримано 1373 повідомлення від анонімних осіб про замінування. Переважна кількість фейкових мінувань припала на столицю та Київську область. Регулярно отримували інформацію про “замінування” також у Харківській, Одеській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій і Миколаївській областях.

Під приціл терористів найчастіше потрапляли такі об’єкти:

  • органи державної влади та управління, серед яких ВРУ, обласні та районні держадміністрації, міські та сільські ради, судові органи;
  • об’єкти транспортної інфраструктури (аеропорти, залізничні й автобусні вокзали та станції, метрополітени, літаки та потяги, мости й автомобільні дороги);
  • заклади освіти (університети, школи, дитячі садочки);
  • лікарні;
  • торгово-розважальні центри;
  • офісні та житлові приміщення.

Для надсилання своїх сповіщень “мінувальники” досить часто використовують електронні розсилки, хоча інколи надходять й анонімні телефонні дзвінки.

Перевірка кожного повідомлення потребує значних фінансових і людських ресурсів. Не менше зусиль потрібно докласти для виявлення джерела, звідки надійшла неправдива інформація. На сьогодні розкрито тільки 153 випадки повідомлень про неправдиві замінування.

Коментарi (0)