п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ рекомендувала застосувати санкції до Януковича, Азарова та інших колишніх чиновників

Економіка , Політика

СБУ рекомендувала застосувати санкції до Януковича, Азарова та інших колишніх чиновників

views30

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України рекомендувала Раді національної безпеки та оборони ввести економічні санкції стосовно ряду колишніх високопосадовців, які сприяли окупації Криму та частини території Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«Захист національної безпеки вимагає від нас подальших кроків, щоб притягнути до відповідальності всіх, хто зрадив Україні і досі працює на користь агресора. У 2014-му велика відповідальність покладалася на керівників держави, але вони дозволили статися найгіршому ‒ вторгненню РФ на нашу територію. Тож мають за це відповісти. І не має значення, що вони робили у той момент – тікали до Ростова чи кликали РФ для «порятунку» російськомовного населення», ‒ заявив на засіданні РНБО Голова СБУ Іван Баканов.

Зокрема, йдеться про санкції щодо Віктора Януковича, Миколи Азарова, Павла Лебедєва, Дмитра Табачника, Віктора Пшонки та ряду інших колишніх посадовців.

Голова СБУ зазначив, що згадані особи сприяли окупації українських територій і незаконної діяльності силових структур, перешкоджали реалізації прав та свобод громадян. Також деякі з них були причетні до фінансування тероризму, проросійським акціям протесту та антиукраїнській пропаганді.

«Окремі епізоди їхньої діяльності за період 2014 досі розглядаються у судах. Деякі з цих чиновників причетні до підписання «Харківських угод». А частина ‒ і досі працює на зміцнення окупаційного режиму в Криму і на Донбасі», ‒ підсумував Іван Баканов.

Також РНБО розгляне пропозицію СБУ про застосування санкцій до ПАТ «Донецькоблгаз».

Як повідомлялося раніше, Службою безпеки України проводилося розслідування незаконних дій посадових осіб ПАТ «Донецькоблгаз», спрямованих на пошкодження об’єктів господарського і оборонного значення.

Коментарi (0)