п’ятниця, 23 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ провела обшуки у «депутатів» незаконної «Хмельницької міської ради»

Константинова Ольга


Новини , Суспільство , Події

СБУ провела обшуки у «депутатів» незаконної «Хмельницької міської ради»

views984

08.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України провела обшуки у фейкових «депутатів» незаконно створеної «Хмельницької міської ради».

 

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

 

На підставі матеріалів досудового розслідування правоохоронці стверджують, що діяльність псевдодепутатів координували спецслужби Російської Федерації. Також ці «депутати» активно співпрацювали з проросійським пропагандистом Анатолієм Шарієм, якому СБУ повідомила про підозру у державній зраді.

 

Слідчі Служби безпеки України, у межах раніше розпочатого кримінального провадження, перевіряють інформацію щодо причетністі підозрюваних до діяльності, спрямованої на захоплення державної влади і повалення конституційного ладу.

 

У ході обшуків у представників незаконно створених «органів місцевого самоврядування і державної влади «Республіки Україна» та «територіальної громади міста Хмельницький» правоохоронці виявили статути фейкових псевдоутворень, печатки і бланки, протоколи засідань, розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів та агітаційні матеріали.

 

 

Також вилучено картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали, які будуть долучені до матеріалів справи.

 

Триває досудове слідство за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

 

Коментарi (0)