вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ проведе масштабні антитерористичні навчання у Херсоні

Наталя


СБУ проведе масштабні антитерористичні навчання у Херсоні

views351

23.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні СБУ проведе антитерористичні навчання за умов, що максимально наближені до реальних, на території Херсонського морського торговельного порту.

Про це повідомило Управління СБ України в Херсонській області у Фейсбук.


«23 червня на території державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт» регіональною Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Херсонській області будуть проведені антитерористичні навчання. Масштабні тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних. У ході навчань планується відпрацювання алгоритмів протидії диверсійно-терористичним групам також відбудеться перевірка рівню антитерористичного захисту об’єкта критичної інфраструктури», — йдеться у повідомленні. 

 

За даними, у ході антитерористичних тренувань будуть проведені обмежувальні заходи на окремих ділянках об'єкту, перевірки документів громадян та догляд або заборона проїзду транспортних засобів. Саме тому СБ України просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Зазначається, що навчання відбудуться відповідно до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав та свобод людини. 

 

«Служба безпеки України просить мешканців та гостей міста із розумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронних органів», — зауважили в СБУ. 

 

Окрім того, у відомстві закликають громадян інформувати правоохоронців у випадку:

- прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей; 

- появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів біля стратегічних об’єктів;

- отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій;

- виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження.

У разі отримання вищевказаної інформації просимо повідомляти на «гарячу лінію» Управління СБУ в Херсонській області (097) 131-24-71, (0552) 42-21-29, також на електронну пошту: usbu_hes@ssu.gov.ua.