четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ повинні закрити в’їзд до України «відомим» росіянам – Айдер Муждабаєв

Російська агресія , Суспільство , Політика

СБУ повинні закрити в’їзд до України «відомим» росіянам – Айдер Муждабаєв

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

До Служби безпеки України та Державної прикордонної служби звернулися з вимогою припинити терор у країні та повністю закрити можливість в’їзду російських журналістів, блогерів і політиків.

Поки що відомо про одне таке звернення у Facebook, яке зробив кримськотатарський журналіст Айдер Муждабаєв. Але з огляду на кількість лайків і репостів, українське суспільство підтримує таку ініціативу. 

«Досить тероризувати країну. Зважаючи на те, що відбувається останнім часом, я вже не прошу, а вимагаю від СБУ і ДПСУ повністю припинити візити до України всіх «журналістів», «блогерів», «політиків», «лекторів» і будь-яких інших істот із Росії, які відвідали окупований Крим і ОРДЛО».

ДОСИТЬ ТЕРОРИЗУВАТИ КРАЇНУЗважаючи на те, що відбувається останнім часом, я вже не прошу, а вимагаю від Служба безпеки…

Опубліковано Айдером Муждабаєвим Понеділок, 6 січня 2020 р.

У даному контексті не складно зрозуміти про кого, та про що йде мова. Достатньо згадати анонсований візит Ірини Хакамади з виступом на форумі у Києві, який було скасовано лише після розповсюдження цієї інформації та скандалу.

Крім того, вчора через одну з московських блогерок київська поліція затримала двох активістів, які прийшли на її виступ і запитали: «Чий Крим?». Блогерша не відповіла, поліцію викликали самі активісти, після чого їх витягнули на вулицю по підлозі та відвезли до відділення. Пізніше стало відомо, що їх відпустили, але після складання протоколу про адміністративне порушення.

Обурений такими подіями кримськотатарський журналіст заявив, що подібні випадки – це програма дестабілізації України.

«Це вже виглядає як цілеспрямована програма дестабілізації країни з метою створити умови для руйнування нашої держави, яку захищають ціною свого життя наші найкращі люди. Якщо ви цього не зробите, ми будемо розглядати вашу позицію як свідому зраду», – йдеться в повідомленні.

Він підкреслив, що СБУ повинна робити свою справу і стояти на охороні держави, її цілісності та гідності.

«Так далі НЕ МОЖНА. Ви — захисники держави, гаранти її гідності, незалежності. Будь ласка, добре робіть свою справу», – звернувся він до Служби безпеки України.

При цьому люди у коментарях пишуть, що дуже важко щось зробити, якщо це політика нової влади та особисто президента Зеленського, який спочатку щось робить, а потім хтось пише спростування.