субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
СБУ повідомила про нову хвилю інформаційної війни

Російська агресія , Суспільство , Події

СБУ повідомила про нову хвилю інформаційної війни

views146

14.02.2022

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України повідомила про чергову потужну хвилю гібридної війни та запевнила, що працює в посиленому режимі для запобігання дестабілізації ситуації в країні.

Про це йдеться в офіційній заяві СБУ.

«Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше як чергова потужна хвиля гібридної війни», йдеться у заяві.

Зазначається, що Служба безпеки у межах своєї компетенції постійно аналізує різні сценарії розвитку подій та має чіткий план дій на кожен із них.

В СБУ чудово розуміють мотиви нинішнього інформаційного нагнітання – посіяти тривогу в українському суспільстві, підірвати віру в здатність держави захистити своїх громадян, розхитати нашу єдність.

Співробітники СБУ фіксують прояви гібридної війни в соціальних мережах, окремих ЗМІ, в поширенні деякими політиками наративів країни-агресора тощо, та активно їм протидіє. Це відображається у рішеннях РНБО, кількості нейтралізованих кібератак, ліквідації численних ботоферм, викритті агентурних мереж іноземних спецслужб та недопущенні диверсій і терактів.

Співробітники СБУ працюють у всіх регіонах країни у посиленому режимі.

«Ми готові захищати Україну. Проте зараз стабільність і спокій у нашій країні залежать не лише від влади, а й від зважених дій кожного українця. Всім нам варто зберігати спокій та холодний розум, не піддаватися на провокації. Паніка й дестабілізація грають на користь тільки ворогам, а не Україні».

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі