п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Санкції України проти авіакомпаній РФ: Арештовано 190 російських літаків.

Економіка , Політика

Санкції України проти авіакомпаній РФ: Арештовано 190 російських літаків.

views21

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет міністрів України під час засіданні уряду запровадив санкції, тривалістю в три роки, проти російських авіакомпаній за польоти до тимчасово окупованого Криму. Також ноти будуть направлені в країни ЄС та США з проханням ввести подібні санкції.

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Відтепер, діє заборона польотів та транзитних перевезень над територією України таких авіакомпаній: «КрасАвіа», «Коміавтотранс», «Азимут», «Авіасервіс», «Тулпар Ейр», «Аеролімузін», «Симаргл», «Побєда» та «ІрАеро».

«Прокуратурою автономії встановлено близько 500 та накладено арешти на 190 літаків російських авіакомпаній, які незаконно здійснюють регулярні пасажирські авіаперевезення до окупованого півострова, порушуючи міжнародні правила польотів та законодавство України», — повідомила Прокуратура АР Крим та Севастополя.

Також, відомство направило клопотання до Українського бюро Інтерполу внести порушників до бази міжнародного розшуку.

Нагадаємо, що восени 2020 року Прокуратура арештовувала понад 60 літаків з РФ, які здійснювали незаконні перельоти до АР Крим. Тоді повідомлялося, що з 2014 року близько 40 російських авіакомпаній регулярно порушували закритий Україною авіапростір, у зв’язку з тимчасовою окупацією Криму.

Коментарi (0)