неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Саакашвілі попередив про масовий голод грузинського народу у разі псування відносин з Києвом

Політика

Саакашвілі попередив про масовий голод грузинського народу у разі псування відносин з Києвом

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Експрезидент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що грузинському народу загрожує голод, якщо відносини між Києвом і Тбілісі будуть зіпсовані в результаті його призначення на посаду голови Виконавчого комітету реформ в Україні.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на ефір грузинського телеканалу «Мтавари архи»

Проти призначення Саакашвілі Зеленським на посаду голови Виконавчого комітету реформ в Україні влада Грузії висловила свій протест і відкликала посла для консультацій. При цьому підкреслила, що мови не йде про розрив стратегічних та будь-яких відносин. Однак новопризначений посадовець все ж вирішив висловитися.

«Якщо Грузія зникне для України, на людях в України це не позначиться. Якщо ж Україна зникне для Грузії, це будуть порожні прилавки в магазинах, масовий голод, біди. Тому, звичайно, про це не йдеться, і Україна цього не зробить», – заявив він.

Також колишній президент Грузії додав, що значна частина продуктів, які люди купують у грузинських магазинах, «наприклад, зернові, гречка, м’ясопродукти, ковбаса, молоко, – завозиться з України».

І наостанок заявив, що насправді проти його призначення в Києві була Москва.

«Для Росії це було дуже принципове питання… Для Росії це було чіткою демонстрацією того, що Україна – незалежна країна, а її президент – повний гідності президент незалежної держави. Я не хочу бути яблуком розбрату. Але демонструвати і нагадувати про це Росії і міжнародній спільноті – необхідно», – заявив Саакашвілі.

Нагадаємо. 7 травня президент Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії, ексглаву Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі главою Виконавчого комітету реформ.

8 травня 2020 року стало відомо, що Грузія відкликає свого посла в Києві для консультацій у зв’язку з призначенням колишнього президента Міхеіла Саакашвілі на посаду глави Виконавчого комітету реформ при президенті України.

Президент України Володимир Зеленський назвав помилкою відкликання посла Грузії в Україні Теймураза Шарашенідзе через призначення Михайла Саакашвілі до Національної ради реформ і пояснив призначення тим, що «це наша політика».