понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Саакашвілі хоче взяти під контроль Конституційний суд (відео)

Політика , Право

Саакашвілі хоче взяти під контроль Конституційний суд (відео)

views45

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова комітету з питань реформ України України Михайло Саакашвілі вважає, що Конституційний суд не потрібен Україні у тому вигляді, в якому є. Він вважає, що на нього потрібно знайти управу.

Про це головний реформатор України Михайло Саакашвілі розповів в інтерв’ю «24 каналу».

За його словами, Конституційний суд в Україні не потрібен. Принаймні, у тому вигляді, в якому він є. І спочатку взагалі заявив про те, що КС не потрібен і його необхідно скасувати. Не ясно, хто там працює і чим взагалі займаються у суді.

«Мені здається, що перший референдум, який проходитиме в Україні, має бути референдумом по скасуванню Конституційного суду. Скасування. Тому що це група абсолютних нероб. Які займаються… Не нероб. Шкідників. Які блокують все добре. Їх ніхто не знає. Їхні прізвища ніхто не знає. Але вони чудово примудряються блокувати все те позитивне, що відбувається в країні», – заявив він.

Саакашвілі додав, що на цьому КС не збирається зупинятися, тому що має далекі плани і у нього є «власники».

Після того, як ведучій запитав щодо аналогу КС у Грузії та чи існує він, Саакашвілі заявив, що є.

«Але він не займався такою шкодою, як в Україні», – відповів реформатор.

Після чого додав, що не зовсім скасування потрібне Україні, а перезавантаження. Всіх, хто зараз працює у Конституційному суді потрібно звільнити і набрати нових людей.

«Скоротити і нових набрати. Тому що, вибачте, ну чим вони займаються? Хоча б щось Верховна рада «народить» корисне, а вони тут як тут, все блокувати. А потім маленька стрічка: «Вони заблокували». Тобто, ВР шість місяців працювала, а вони взяли й заблокували», – сказав він.

Саакашвілі також вважає, що в даному вигляді такий суд не потрібен. А перезавантаження допоможе просувати те корисне, що приймає уряд.

«Все просто. Немає простіше. Ну от в даному вигляді просто скасувати. І мені здається, що це дуже просте рішення у багатьох важких питаннях», – підсумував він.