субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Рятувальники відновили понад 340 житлових будинків прифронтової зони Донецької області

Наталя


Суспільство , Події

Рятувальники відновили понад 340 житлових будинків прифронтової зони Донецької області

views172

20.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

У рамках другого етапу відновлення житлових будинків бійці ДСНС вже завершили ремонтні роботи за 341 адресою у прифронтових населених пунктах Донецької області.

Про це повідомив пресцентр ГУ ДСНС у Донецькій області.

Згідно з інформацією, ремонтно-відновлювальні роботи проводяться у рамках другої ротації бійців ДСНС з 8 областей України, які допомагають мешканцям домівок у прифронтовій зоні, що постраждали від бойових дій.

Зокрема, наразі у селищі Гранітне працюють рятувальники з Львівської області, у Мар’їнці рятувальники з Рівненщини та Чернігівщини.

«У рамках робочої поїздки перший заступник начальника Головного управління В'ячеслав Бойцов та заступник голови Донецької обласної адміністрації Вадим Філашкін відвідали Гранітне, Мар’їнку та Красногорівку, аби проінспектувати хід виконання ремонтних робіт. Там, на сьогодні, вже відновлені домівки за 94 адресами. В'ячеслав Бойцов та Вадим Філашкін поспілкувалися з місцевими мешканцями та запевнили, що роботи з відновлення житла виконуються під особовим контролем керівництва області та держави», йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що спілкуючись з особовим складом, керівництво звернуло увагу на забезпеченість рятувальників необхідним спорядженням та обладнанням для проведення ремонтно-відновлювальних робіт. 

 

 

 

Коментарi (0)