неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Рупор Кремля» Соловйов заявив про створення нових «народних республік» на території України

За кордоном , Новини , Російська агресія

«Рупор Кремля» Соловйов заявив про створення нових «народних республік» на території України

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Головний пропагандист путінського режиму Володимир Соловйов погрожує створенням нових терористичних «народних республік» на українській території.

Такі неадекватні погрози були озвучені ним в ефірі передачі «Вечір з Володимиром Соловйовим» на каналі «Росія 1» під час сепаратистської промови українського прибічника кремлівської пропаганди Олександра Охріменка.

Так, фейковий експерт почав просувати концепцію обов’язковості визнання Російською Федерацією «ЛНР» і «ДНР» начебто задля порятунку України від абхазького сценарію.

«Було б непогано, аби президент Росії визнав «ЛНР» та «ДНР» і долучив їх до Євразійського союзу. Абхазький сценарій! Так, звичайно, це посприяло б вирішенню маси економічних проблем. Я вважаю, що на якомусь етапі російська влада дійде до цього й укладе договір про економічне співробітництво та дружні відносини. Звісно, це відбудеться, проте не завтра, не післязавтра, а через певний відрізок часу», ― зазначив Охріменко.

Соловйов зачепився за останню з цитат співбесідника та почав погрожувати масштабною окупацією України військами РФ.

«Ви маєте на увазі, коли «Одеська народна республіка», «Харківська народна республіка»? А «Русинська народна республіка» зможе піднятись? Чи ви у 2004 році могли собі подумати, що з’явиться «ДНР» та «ЛНР»? А у 2008 році, чи може у 2012? Тоді чого ж ви так поспішно відмовляєтесь від «Івано-Франківської народної республіки», «Харківської народної республіки», «Одеської народної республіки»?» ― іронічно сказав Соловйов.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі