вівторок, 18 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
РПЦ підтримала законопроєкт щодо позбавлення громадянства росіян, які «працюють проти Росії»

Cіпратов Роман


За кордоном

РПЦ підтримала законопроєкт щодо позбавлення громадянства росіян, які «працюють проти Росії»

views131

11.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Російській православній церкві підтримали законопроєкт про позбавлення громадянства росіян, які «працюють на підрив своєї держави».

Таку заяву зробив чиновник Московського патріархату РПЦ митрополит Іларіон Алфєєв, повідомляють російські ЗМІ.

«Громадянство можна втратити у тому випадку, якщо людина спрямовує свої сили на підрив своєї країни. Може цілком виникнути така ситуація, коли людина, яка знаходиться за межами Росії і працює проти Росії на будь-яких напрямках, захоче повернутися, і вона буде розуміти, що їй тут загрожує тюремне ув'язнення, їй про це прямо скажуть, а вона все одно повернеться, скориставшись своїм правом громадянина Росії на вільне відвідування Росії», – заявив митрополит.

Нагадаємо, наприкінці минулого року до російського парламенту було внесено законопроєкт, у якому розширюється перелік правопорушень, за які росіяни можуть втратити громадянство. Зокрема, йдеться про терористичну діяльність, «тяжкі злочини проти держави», а також правопорушення у сфері незаконного обігу наркотиків.

Також законопроєкт наділяє президента РФ правом позбавляти російського громадянства дітей, які перебувають під опікою іноземців або усиновлені ними.