п’ятниця, 20 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Розвідка США не передаватиме Україні дані про російських генералів - The Washington Post

Світлана Макарова


Російська агресія , Політика

Розвідка США не передаватиме Україні дані про російських генералів - The Washington Post

views79

12.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Сполучених Штатах склали внутрішнє керівництво з обміну розвідданими з Києвом, спрямоване на те, щоб уникнути зростання напруженості між Вашингтоном і Москвою. 

Про це повідомляє The Washington Post.

Згідно з цими даними, заборона поширюється на передачу інформації про найбільш високопоставлених російських воєначальників і міністрів.

При цьому вона не стосується даних про місцезнаходження російських офіцерів на території України, в тому числі генералів. Однак, як заявив виданню один з представників американської адміністрації, у Вашингтоні в якості запобіжного заходу негласно вирішили не передавати інформацію і про генералів теж.

Друга категорія інформація, що потрапила під заборону, - це будь-які відомості, які допомогли б Києву завдавати ударів по російських цілях, що знаходяться за межами кордонів України, повідомили американські чиновники.

"Це правило частково розроблено для того, щоб Сполучені Штати не стали стороною, яка бере участь в ударах, які Україна може завдати на території росії", - пише газета.

При цьому, як заявили виданню представники як американської, так і української влади, в інших випадках Вашингтон в режимі реального часу передає Києву інформацію про місцезнаходження тапереміщення російських військ на Україні.

Ці дані включають, в тому числі супутникові знімки, а також інформацію, отриману з джерел американської розвідки.

Нагадаємо, у квітні США зняли обмеження на обмін розвідданими з Україною, які стосуються її окупованих регіонів та зони активних бойових зіткнень.