понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Розвідка повідомила про небойові втрати серед окупантів за час перемир’я

Російська агресія , ООС

Розвідка повідомила про небойові втрати серед окупантів за час перемир’я

views37

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

За час оголошеного перемир’я підрозділи збройних російських формувань на Донбасі проводжують нести небойові втрати. Розвідка назвала кількість загиблих за період «режиму тиші», причини смерті та підкреслила, що всі втрати небойові.

Про це вказують дані розвідки Об’єднаних сил, оприлюднені у Фейсбуці.  

Зокрема зазначається, що 21 особа померла, ще 29 були поранені або травмовані.

«З моменту початку повного і всеосяжного режиму припинення вогню, від 27 липня, ворожі підрозділи втратили 21 особу померлими і 29 пораненими та травмованими. Всі втрати небойові. Серед них підриви на власних вибухових пристроях, самогубства, передозування наркотиками та алкоголем. Також продовжують мати місце нестатутні взаємовідносини, ДТП та самовільне залишення місця служби», – йдеться у повідомленні.

Вказується також, що у російських гібридних підрозділах украй низький морально-психологічний стан і наявна неукомплектованість особовим складом.

«Цю проблему окупанти хочуть вирішити, використавши потенціал мирного населення чоловічої статі, та залучити їх до контрактної служби, але безуспішно. Агітаційна кампанія і заклики йти служити до війська псевдореспублік не викликала довіри у місцевих мешканців і повністю провалилася», – повідомляють розвідники.

Як свідчать дані розвідки, окупаційна влада планує провести осінній призов громадян на строкову службу і набрати десять тисяч новобранців. Ватажки угруповання обіцяють, що новобранці будуть «служити» тільки в пунктах постійної дислокації і займатимуться охороною об’єктів, несенням вартової служби та виконанням господарських робіт.

«Але окупанти довіри у людей Донбасу не мають і служити їхнім ватажкам ніхто не бажає. Тому ідея набрати до своїх підрозділів аж десять тисяч строковиків під зривом», – зазначили в ОС.