субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Розв'язання пенсійних питань мешканців ОРДЛО відбуватиметься по-новому

Андрій Вишнівський


Економіка , Новини

Розв'язання пенсійних питань мешканців ОРДЛО відбуватиметься по-новому

views812

29.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Таким чином громадяни з окупованих територій зможуть розв’язувати пенсійні питання за допомогою смартфону.

 

Про це повідомила голова комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третякова в інтерв’ю РБК-Україна. 

 

Парламентар зауважив, що для проведення верифікації по обличчю за допомогою телефону на сьогодні є не тільки постанова Нацбанку, але і програмні забезпечення.

 

«Головне, щоб не було фальсифікацій, щоб була жива людина. НБУ і Міністерство цифрової трансформації кажуть, що технічно це можливо», – підкреслила Третякова.

 

Що ж до виплати пенсій громадянам з непідконтрольних територій Донбасу, то вона наголосила – це власність людей. Крім того, все це є обов’язком держави.

 

«Є купа висновків, у тому числі ЄСПЛ, що пенсії є власністю людини, яку держава має віддати. Попередня теорія, років 10-15 тому, превалювала, що пенсії це форвардний контракт з державою, коли ти сплачуєш внесок, розраховуючи на те, що, коли досягнеш пенсійного віку, тобі будуть платити пенсію, незалежно від того, де ти будеш знаходитися», сказала депутат.

 

Голова комітету парламенту зробила акцент на контролі за людьми та чи ніхто інший не отримує її пенсію.

 

«Проблема з ОРДЛО у тому, що є випадки, коли за людину, оформлюючи якісь доручення, довіреності, забирають кеш і потім не віддають гроші. Такому держава має запобігти. Бо це терор і піратство», підсумувала вона.

Коментарi (0)