субота, 08 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Розвідка повідомила про командно-штабні навчання терористів

Cіпратов Роман


Війна , Новини окупації

Розвідка повідомила про командно-штабні навчання терористів

views384

02.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Головне управління розвідки Міністерства оборони України опублікувало інформацію про заходи бойової підготовки, які проводять незаконні збройні формування в ОРДЛО.


Про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на ГУР.

 

За інформацією розвідки, командування окупаційних військ продовжує планові заходи бойової підготовки у з'єднаннях та частинах армійських корпусів терористів на полігонах непідконтрольних Уряду територій. Зокрема, проводяться контрольні заняття з водіння бойових машин, навчальні стрільби, у тому числі нічні, тривають збори снайперів корпусного рівня.


«Окрім того, у період з 18 по 22 травня окупантами заплановано проведення командно-штабних навчань першого та другого армійських корпусів за наступальною тематикою із обов’язковим залученням мобілізаційного резерву. У так званих «військових комісаріатах» противника видаються повістки без проходження медичної комісії. Загалом до проведення навчань із військовозобов’язаними планується залучити близько тисячі осіб», йдеться у повідомленні.


Також зазначається, що терористи продовжують хаотичне дистанційне мінування місцевості протипіхотними мінами, які заборонені міжнародними договорами, що становить додаткову загрозу для цивільного населення в районі лінії розмежування.


Нагадаємо, 1 травня окупанти 12 разів порушили режим припинення вогню.

 

 

 

Коментарi (0)