неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Розробляємо план реагування на випадок погіршення ситуації: Шмигаль розповів про карантин на новорічні свята

Розробляємо план реагування на випадок погіршення ситуації: Шмигаль розповів про карантин на новорічні свята

views119

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабмін готується до можливого введення жорсткішого карантину на зимові свята.

Про це він заявив на засіданні уряду 25 листопада, а також написав у Телеграм-каналі.

«Наголошую,  ми готуємося до усіх можливих сценаріїв, зокрема, і до можливого введення карантину на зимові свята», – зауважив Шмигаль.

Він підкреслив, що наразі вся країна знаходиться в «помаранчевій» зоні і діє карантин вихідного дня.

«І це зважена альтернатива жорстким карантинним заходам і обмеженням. Остаточну ефективність та результат такої моделі ми зможемо оцінити на початку грудня, але вже зараз ми фіксуємо зменшення мобільності населення. За даними операторів мобільного зв’язку така мобільність знизилася до найнижчого рівня з часу повного карантину весною. Менша мобільність людей означає зменшення ймовірності зараження, а відповідно розривається ланцюг захворюваності», – наголосив прем’єр.

За його словами, менша мобільність людей означає зменшення ймовірності зараження, а відповідно розривається ланцюг захворюваності.

«Результатом всіх цих заходів має стати вихід на плато за кількістю захворілих на початок грудня. Певне покращення ситуації ми можемо бачити вже сьогодні і за кількістю зайнятих ліжкомісць і за кількістю захворілих», – сказав Шмигаль.

Щодо новорічних свят, то прем’єр додав, що розробляється план реагування.

«Ми розуміємо, що кінець грудня та початок січня — період новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати. Уряд не приховує та говорить відкрито, що ми розробляємо план реагування на випадок погіршення ситуації. Бо наші кроки мають бути зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу», – зазначив Шмигаль.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі