вівторок, 28 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Розробкою плану «Примирення і єдності» займатиметься Сивохо за дорученням Зеленського

Новини

Розробкою плану «Примирення і єдності» займатиметься Сивохо за дорученням Зеленського

views14

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо заявив про презентацію Національної платформи примирення і єдності, що відбудеться вже днями.

Про це 15 лютого дуже одіозний тепер вже політик повідомив перед початком з’їзду партії «Слуга народу».

Деталі Сивохо уточнювати не став та запросив дізнатися все самим під час презентації.

«Приходьте туди, все розповімо, на всі питання відповімо», – зазначив він.

Член цієї ж команди Іван Толкачов пояснив, що, можливо, ця платформа може бути представлена 19 лютого. І вона начебто повинна «об’єднати під своїм крилом і громадські ініціативи, і державні програми».

«Ця платформи створена в рамках виконання завдань, сформульованих президентом з гуманітарної політики реінтеграції Донбасу. Ми довго працювали разом з міжнародними експертами, разом з конфликтологами, політологами. І тому народилася платформа», – сказав він.

Нагадаємо. 4 лютого Сивохо викликав бурхливу реакцію у соціальних мережах через спільний візит на Донбас разом з колишнім  членом фракції Партії регіонів, депутатом Верховної Ради VIII скликання від «Опозиційного блоку» Тетяной Бахтєєвою. 

6 лютого Радник секретаря Ради нацбезпеки і оборони Сергій Сивохо заявив, що неприйняття Верховною Радою законопроекту №2083-д про виплату пенсій жителям Криму і непідконтрольної частини Донбасу є вершиною цинізму та підривом політики президента Зеленського.

10 лютого генерал ЗСУ, заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос повідомив, що за весь час своєї роботи у відомстві не бачив на роботі Сивохо і заявив, що він є «каталізатор реакції суспільства на певні дражливі проблеми» як Жириновський.

Коментарi (0)