неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Розпочата робота з повернення в Україну ув’язнених за кордоном громадян

Новини , Право

Розпочата робота з повернення в Україну ув’язнених за кордоном громадян

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Верховна Рада почала роботу над планом повернення в Україну наших громадян, які відбувають покарання в тюрмах за кордоном.

За даними ВРУ у різних країнах світу засуджено до ув’язнення 6180 українців.

«У в’язницях Греції 168 українців, яких звинувачують у транзиті нелегальних мігрантів.  Організовані злочинні групи дуже часто обманом вербували їх нібито для роботи на туристичних судах, а насправді залучали до протизаконних угод. Терміни покарання від 20 і до 280 років», – заявив голова робочої групи і Комітету парламенту з прав людини Дмитро Лубінець.

Чиновник стверджує, що найближчим часом урядом будуть прийняті конкретні дії для повернення українців на батьківщину, і, в першу чергу, планується вирішити питання про повернення засуджених в тюрмах Греції.

Нагадаємо. Мін’юст України пропонує взагалі відійти від основного методу покарання злочинців і замінити тюремне ув’язнення на методи, які застосовують в Європі – покарання у вигляді програми корекції, часткову ізоляцію або носіння електронного браслета.

Таким чином закриються близько третини зі 100 тюремних установ, які сьогодні існують в Україні. Звільнені земельні ділянки планується розпродати, щоб на виручені гроші побудувати нові установи. Реалізація проекту запланована у 2020 році, проте для цього Україні необхідно іноземне фінансування.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі