середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Розпочалася вакцинація у Головному командному центрі ЗСУ

Розпочалася вакцинація у Головному командному центрі ЗСУ

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Головному командному центрі Збройних сил України організована вакцинація особового складу.

Про це повідомляє прес-служба ЗСУ.

Як зазначається, вакцинація проводиться з метою підтримання належної якості та недопущення зривів несення бойового чергування та оперативно-чергової служби у ЗСУ, які можуть бути спричинені масовим інфікуванням особового складу вірусом COVID-19.

«В подальшому, згідно з розпорядженням Головнокомандувача ЗС України, сплановані заходи щодо вакцинації особового складу, що залучається до несення бойового чергування та оперативно-чергової служби в видах, окремих родах військ (сил), органах військового управління Збройних Сил України та Державній спеціальній службі транспорту», ‒ йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що чергові сили та оперативно-чергова служба ЗСУ продовжують виконання завдань забезпечення територіальної цілісності та національної безпеки держави.

Також повідомляється, що станом на 26 березня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19 хворіє 2429 осіб. Всього за час пандемії одужало 17862 особи, летальних випадків 53, на ізоляції (у т. ч. самоізоляції) перебуває 648 осіб. Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 17306 осіб отримали 1 дозу вакцини.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі