субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Роздягав людей, бив прикладом, імітував розстріл  - окупанту оголошено підозру

Олександр Слов'янець


Російська агресія , Право

Роздягав людей, бив прикладом, імітував розстріл - окупанту оголошено підозру

views830

26.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

У кримінальному провадженні по вчиненню злочину у порушенні законів та звичаїв війни одному з бійців Росгвардії Хітрову Андрію оголошено підозру.

Російський окупант підозрюється у жорсткому поводженні з цивільним населенням у Гостомелі, Київської області  у березні цього року.

Саме тоді він та інші загарбники в окупованому Гостомелі знущалися з  цивільних людей. Окупанти проводили обшуки квартир у пошуках українців, військовослужбовців ЗСУ, співробітників поліції.

Під час одного з обшуків, росгвардієць Хітров погрожуючи зброєю змушував громадян України роздягати до гола, бив їх прикладом зброї по ребрах та по ногах.

Змушення до роздягання характерна для поводження окупантів з цивільними. Такі випадки вже зафіксовані неодноразово, у тому числі й на блокпостах. Окупанти зазвичай шукали якісь татуювання, які б мали бути «доказом» причетності до вигаданих російською пропагандою «нацбатальйонів» та «нацистів».

Андрій Хітров, який вдерся в Україну у складі зведеного підрозділу Росгвардії з Кемерова, держав цивільних людей з Гостомеля у підвалі, не давав їм пити та їсти. Крім того, він брав участь в організації імітації розстрілу, для залякування людей.

Імітація розстрілів, вже теж була у «арсеналі» знущань росіян над полоненими, починаючи з 2014 року. Терорист Ігор Безлер влаштовував фейковий розстріл в окупованій Горлівці. Його поплічник, один з учасників цього злочину Віктор Михед вже засуджений в Україні наприкінці 2021 року.