понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Роздуми про сучасний український патріотизм

Мартирос Григорян


Авторські статті , Російська агресія

Роздуми про сучасний український патріотизм

views414

22.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Є одне слово, яким позначають, можливо, одне з найбільших і неоціненних надбань українця. Це високе слово, його не вимовляють в повсякденному житті, в суєті буднів і побуті. Це святе слово народжується в серці й злітає з вуст в урочисті часи та величні моменти. 

 

З 2014 року, після Революції Гідності, поняття «патріотизм» збагатилося новим змістом. Герої народжуються в гущі самого життя. На фронті, в тилу, в підпіллі. Героїчна боротьба, подвиги кращих синів України є основою патріотичного виховання. 

 

Яскравий приклад сучасного патріотизму – РОМАН НАПРЯГЛО, мешканець Слов’янська,  молодий красень, 20-річний ГЕРОЙ, морський піхотинець, який загинув від ворожої снайперської кулі, врятувавши побратима, що отримав поранення. Безсмертний подвиг захисника Донеччини – взірець самовідданого, мужнього служіння своєї землі – УКРАЇНІ. Вічна пам'ять ВОЇНУ СВІТЛА!

 

Немає нічого благородніше, ніж прагнути бути відданим сином своєї Батьківщини. Адже це означає належати до числа тих, чиї почуття відповідальності, боргу, ГІДНОСТІ настільки сильні, що примушують Людину діяти великодушно та безкорисливо.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі