субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Роскомнагляд вимагає розблокування Intagram-акаунту російського телеканалу «Крим-24»

Технології

Роскомнагляд вимагає розблокування Intagram-акаунту російського телеканалу «Крим-24»

views113

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Роскомнагляд надіслав листа на адресу компанії Facebook Inc з вимогою зняти всі обмеження з облікового запису проросійського телеканалу окупаційної влади АРК «Крим-24» у соціальній мережі Instagram.

Таку інформацію надала прес-служба російського відомства, передає «UNN».

За даними, сервіс Instagram, який належить компанії Facebook, заблокував текстові дописи публікацій телеканалу «Крим-24».

«У листі відмічається, що дії компанії Facebook порушують ключові принципи вільного поширення інформації, безпосереднього доступу до неї та є актом цензури», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Крим-24» скаржився на часткове блокування своєї сторінки в соціальній мережі Instagram, відмітивши, що це сталося напередодні так званого «святкування сьомої річниці Кримської весни». Наразі, проросійський телеканал може публікувати виключно фотографії без текстового супроводу.

Канал додав скріншот повідомлення. У ньому зазначено, що Instagram звинувачує телеканал у використанні спеціальних сервісів з накрутки вподобайок та підписників. Телеканал, своєю чергою, заперечує використання подібних сервісів.

Нагадаємо, що Росія погрожує блокуванням YouTube за маркування пропагандистського фільму про Крим як «образливого».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі