понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російського кримінального ватажка, що увійшов до складу вагнерівців, ліквідували на Донбасі — ЗМІ

Світлана Макарова


За кордоном , Російська агресія

Російського кримінального ватажка, що увійшов до складу вагнерівців, ліквідували на Донбасі — ЗМІ

views141

24.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

До російського Нижньокамська літаком у закритій труні було доставлено колишнього лідера кримінального угруповання "Кусковські" Ігоря Куска. Перебуваючи в колонії Сиктивкара, він підписав контракт і взяв участь у російській агресії на Донбасі, де й був ліквідований.

Про це пише російське видання "Реальное время".

Поховали Куска на цвинтарі у селищі Червоний Ключ, де зібралося близько 700 осіб: родина, друзі дитинства, воїни-афганці, представники військкомату та адміністрації Нижньокамського району. У пресслужбі муніципалітету коментувати цей факт відмовилися.

Обставини загибелі Куска присутнім не оголошували. Одне із джерел  видання каже, що він підірвався на міні. У близьких загиблого інша інформація — уламком пробило голову. Служив у лавах "ПВК Вагнера".

Довідка. У 2015 році Ігоря Куска було засуджено до 23 років колонії суворого режиму. Колегія присяжних Верховного суду Татарстану визнала його винним у створенні банди у 1998 році та керівництві нею до лютого 2013 року, а ще - у незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та скоєнні двох убивств у складі банди "Кусковські".

На суді повідомлялося, що Куск є ветераном афганської війни, який раніше викладав у школі початкову військову підготовку та фізичну культуру. До складу банди, згідно з вироком, увійшли кілька його учнів, а також члени нижньокамського ОЗУ "Нижній Китай". Це угруповання силовики розгромили 1992-го, тоді Куск отримав 3 роки колонії за крадіжку. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі