неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російський уряд визнав критичну залежність металургії від підсанкційних технологій

Cіпратов Роман


Економіка , За кордоном

Російський уряд визнав критичну залежність металургії від підсанкційних технологій

views329

10.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Росії не можуть знайти повноцінну заміну технологіям, що потрапили під санкції, від яких залежить майже все обладнання російської металургійної галузі.

Про це йдеться у проєкті розвитку металургійної галузі Росії до 2030 року, повідомляє Укрінформ.

«Мінпромторг, який є розробником документа, зазначає, що практично все обладнання по всьому ланцюжку створення вартості походить з недружніх країн», – йдеться у повідомленні.

У документі зазначається, що західні постачальники відмовляються працювати з російськими компаніями, тому металургам доведеться купувати техніку найгіршої якості в Азії.

Західні компанії, чиє обладнання використовується у металургійній промисловості Росії, через санкції відмовилися проводити його сервісне обслуговування. Швидка розробка аналогів та їх виробництво в Росії у ряді випадків визнані неможливими.

Зокрема, у Росії практично немає технологій виробництва високоякісних вогнетривів для доменного та сталеливарного виробництв, що може призвести до скорочення виплавки металу. Як указує видання, практично втрачено виробництво валків для прокатних станів, не виробляють лінії оцинкування, лінії полімерних покриттів, нагрівальні печі та інші ключові технології.