п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російський пропагандист закликає до розборок у стилі ГУЛАГу за відмову вчителів співпрацювати з окупантами

Олександр Слов'янець


Новини окупації , Події

Російський пропагандист закликає до розборок у стилі ГУЛАГу за відмову вчителів співпрацювати з окупантами

views198

06.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російські пропагандисти навіть не приховують своїх кровожерливих бажань щодо тих людей, які відмовляються співпрацювати з окупантами на тимчасово захоплених територіях.

Один з таких пропагандистів, Сергій Мардан, який працює на радіо «Комсомольская правда», у прямому ефірі дуже переймався, що громадяни України, які опинилися в окупації не йдуть на співпрацю із загарбниками.

Наприклад, йому було шкода, що не розстріляли керівника одного з комунальних підприємств на окупованій частині Запорізької області. Йому було шкода, що родину цієї людини не заарештували.

Зі своїм співрозмовником він обговорював проблему, яка наразі виникла на тимчасово окупованій території з вчителями. Щонайменше половина вчителів відмовилася співпрацювати з окупантами.

І тут Мардан запропонував розібратися з ними «в дусі старого доброго ГУЛАГу». Він запропонував «забрати в них кредитки, на які вони отримують гроші, змусити їх зжерти. Виселити їх з квартир».

Пропагандист, чогось впевнений, що люди ждуть ГУЛАГу і їм треба дати цей ГУЛАГ.

Для довідки:  ГУЛАГ  - (рос. Главное управление исправительно-трудовых лагерей, трудовых поселений и мест заключения) — у СРСР у 1934—1956 роках підрозділ НКВС, який керував системою виправно-трудових (офіційна назва у 1920-х роках — концентраційних) таборів.

Кількість померлих у ГУЛАГу в період з 1918 по 1956 рік — від 1.2 до 1.7 мільйона.

Станом на початок 1950-х років українці складали п'яту частину в'язнів ГУЛАГу. В таборах їх налічувалося 362,6 тис., в колоніях — майже 143,6 тис. осіб.