неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російський пропагандист, виправдовуючи варварський удар по лікарні у Дніпрі, заявив, що це українська ППО «перенаправила» ракети

Олександр Слов'янець


Російська агресія , інформаційна війна

Російський пропагандист, виправдовуючи варварський удар по лікарні у Дніпрі, заявив, що це українська ППО «перенаправила» ракети

views160

26.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Російський військкор Олександр Коц, який працює у пропагандистському виданні «Комсомольська правда» вирішив виправдати ракетний удар по лікарні у Дніпрі, який стався сьогодні вранці.

У Telegram Коц написав, що винна українська ППО, а так ракети летіли нібито у завод, де знаходить якийсь воєнний об’єкт.

Ось що написав пропагандист: 

«Українська ППО перенаправила ракети, що летіли на Вагоноремонтний завод Дніпропетровська, де знаходиться військовий об'єкт, на міську амбулаторію на Образцова».

Що Коц має на увазі, коли вигадує версію  про «перенаправлення» невідомо.   

Такі виправдання від російської пропаганди лунають постійно, після майже кожного  влучання у цивільні об’єкти та завжди лунають обвинувачення у бік ППО України.

Нагадаємо, що Коц вирішив видати цивільні машини за військові у Тернополі, а також про те, що відомо про колишнього міліціонера з Одеси, якого було засуджено до довічного ув’язнення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі