вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські загарбники пошкодили міст у Рубіжному - Гайдай

Світлана Макарова


Російська агресія

Російські загарбники пошкодили міст у Рубіжному - Гайдай

views134

13.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Війська російських загарбників пошкодили міст у Рубіжному. За 8 років російської агресії проти України міст через річку Борова постраждав від окупантів вже вдруге.

Про це повідомив глава Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Зазначається, що росіяни продовжують зосередження основних зусиль на встановленні повного контролю над Рубіжним.

«Зруйнований міст, який першим на Луганщині відбудували після вигнання окупантів у 2014-му – транспортного сполучення між Сєвєродонецьком та Рубіжним більше не існує. Сподіваюсь, на короткий проміжок часу», – акцентував Сергій Гайдай.

За вісім років міст через річку Борова постраждав від окупантів вже вдруге. Спочатку у липні 2014-го і от тепер. Минулого разу вже в березні 2015-го міст відновили. А влітку 2014-го, коли Рубіжне, Сєвєродонецьк і Лисичанськ були визволені, й до відкриття відбудованого об'єкту, всі бажаючі користувалися тимчасовою понтонною переправою, встановленою українськими військовими.

Очільник області також повідомляє, що 12 травня 31 раз росіяни відкривали вогонь у бік житлових масивів Луганщини.

«Сім багатоповерхівок пошкоджено в Сєвєродонецьку, одну – в Лисичанську. Однак найбільш дісталося Попаснянській і Гірській громадам. Там окупанти вели штурмові дії у напрямку Оріхового та в районі Комишувахи. Успіху щодо просування уперед вони не мали, однак житла зруйновано безліч – понад 50 будинків, – зазначає Сергій Гайдай. – 15 – у Врубівці, 12 – у Золотому, 11 – у Комишувасі, шість – у Тошківці, чотири – у Троїцькому та ще дев’ять по іншим селам Попаснянської громади. Крім того, удень рятувальники ліквідували загоряння складу з вугіллям в Лисичанську», – повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Також стало відомо про двох загиблих через обстріли ворога. Несумісні із життям поранення чоловік із Лисичанська отримав 11 травня ввечері. У лікарні в Дніпрі нещодавно помер 11-річний хлопчик із Золотого, який перебував у вкрай важкому стані.