понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Російські пропагандисти «туплять» та істерять щодо ситуації в Лимані

Олександр Слов'янець


Події

Російські пропагандисти «туплять» та істерять щодо ситуації в Лимані

views508

01.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

У російських пропагандистів і військкорів вже почалася істерика з приводу ситуації, що склалася в Лимані. Особливого масла у вогонь їхньої істерики додало встановлення українського прапора на стелі біля міста.

Вони навіть нібито ідентифікували місце встановлення, спираючись на нібито дані з місцевих джерел.

Виявилося, що й тут вони протупили. Бо прапор встановлено зовсім з іншого боку, а не зі сторони Ямполя, як вони про це пишуть.

Насправді прапор України був встановлений на в’їзді до міста з боку деокупованого Дробишевого бійцями 81-ї окремої аеромобільної бригади. Про це нам повідомили власні джерела у ЗСУ. Це те саме Дробишеве, яке окупанти дуже намагалися втримати, і саме про цей напрямок оборони російський пропагандист Семен Пегов знімав свої «героїчні» сюжети. Правда, потім він втік з Лимана до Москви, бо там спокійніше воювати з НАТО.        

Істерика у військкорів нагнітається ще й тому, що вже з’явилася інформація, що бійці Сил оборони України вже нібито перевіряють документи у Лимані.

Ще вчора пропагандисти заявляли що ось-ось прийде допомога до Лимана, що допомога вже йде. Причому все це робили з утаємниченим видом. Виявилося, що ніяка допомога так і не підійшла. А хвалені «Барси» вже нібито кудись чкурнули у напрямку поки що окупованої Кремінної, до якої, до речі, від Лимана приблизно 30 км. 

І все це відбувається на тлі вчорашніх заяв Путіна, що все це територія Росії. Як виявилося, Силам оборони України глибоко чхати на те, що заявив диктатор. 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі